Aktuality GCB

TATRY MOUNTAIN RESORTS - NOVÝ NÁJEMCE RESORTU

Vážení členové golfového klubu. 

Dovolte mi, abych Vás pozdravil v prvních dnech nového roku a popřál Vám mnoho štěstí a úspěchů a to jak v osobním, tak i v golfovém životě. 
Současně rád využívám této příležitosti, abych Vám sdělil důležitou zprávu, která určitě pozitivně poznamená Vaše golfové počínání na Kaskádě na dlouho let dopředu. 

Po krátkých, ale velice intenzivních jednáních se v závěru loňského roku vedení Golf Brno a. s. dohodlo s vedením Tatry Mountain Resorts a. s. na dlouhodobém pronájmu části rezortu tzv. hospitality tj. restaurace, hotel, kongres. Golfovou část jsme se dohodli po dobu prvních dvou let provozovat společně. 
Připojujeme se tak ke golfovému resortu Ostravice, kde TMR působí již od 1.11. loňského roku. 
Připravujeme pro Vás řadu novinek do nové sezóny, ale dejte nám teď trochu času na to, abychom se v průběhu ledna soustředili na nezbytné procedurální aspekty našich dohod a po jejich naplnění, Vás o nich budeme s dostatečným předstihem informovat. 
Tisková zpráva Tatry mountain resorts, a.s

I nadále máte pro zimní sezónu k dispozici, v případě příznivého počasí, devítku železná a akademii. Pevně věřím, že od cca půlky ledna po námi nezaviněném zpoždění (krásná výstava části Slovanské epopeje Alfonse Muchy) opět otevřeme Indoor v pavilónu H na výstavišti. 

Přeji Vám všem šťastné vykročení do nového golfového roku :))

Vladimír Plašil, předseda představenstva Golf Brno a. s.


slidersub